KURUMSAL

Since

2015

Hakkımızda

SARTAN Duvar Kağıtları, 2015 Yılında Bursa'da kurulmuştur. Kurulduğu günden buyana müşteri memnuniyetini ve kaliteyi kendine misyon edinmiştir.Tasarımlarıyla,kalitesiyle ve her zevke uygun geniş bir yelpazede seçenek sunan Sartan sadece Bursa'da değil, Türkiye pazarında da iddialı konuma gelmiştir.

Hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen Sartan, günümüz teknolojisinin en son olanaklarını kullanarak yaşamınıza farklılık katacak, estetik değerler taşıyan dekorasyonları hayata geçirmeyi kendisine görev edinmiş çalışanları ve yılların tecrübesiyle düşlediklerinizi gerçeğe dönüştürmeyi hedeflemektedir.

Since

2015

Misyonumuz

Büyük bir gayret ve çaba ile yüksek kalite ile ürettiğimiz duvar kağıtlarını, her gün daha iyi yaparak evlerimizi ve işyerlerimizi daha yaşanabilir hale getirmekteyiz. Müşterilerimizin hayal dünyalarını duvarlarına yansıtarak mutlu olmaları bize daha iyi ürünler geliştirmek için ilham almamızı sağlar.

Vizyonumuz

Türkiye ve diğer ülkelerde müşterilerimizle karşılıklı güven ilişkileri içinde olan,kaliteyi önemseyen firmalarla çalışarak sürekli büyümek ve yenilikçi, yaratıcı, öncü bir şirket olarak müşterilerimize yüksek kalitede ürünler sunarak dünya duvar kağıdı pazarında ilk 10 firma olarak yer almayı hedefliyoruz.

SARTANI TAKİP ET

@sartanduvarkagitlari